Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Przetargi Media o nas Kontakt

Zapraszamy na studia pomostowe na kierunku Pielęgniarstwo

Trwa rekrutacja na studia na kierunku pielęgniarstwo pomo­stowe na semestr letni 2017/2018.
Studia na kierunku pielęgniarstwo pomostowe dają możliwość pod­nie­sienia kwalifikacji osobom pracującym w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza jak i tym, które ukończyły szkoły średnie albo szkoły policealne na kierunku pielęgniarstwo ale nigdy nie podjęły pracy zawodzie.

Przeczytaj więcej »
 

Pierwsi absolwenci studiów podyplomowych „Kadry i płace”

13 styczna br. w siedzibie uczelni odbyło się uroczyste zakończenie pierwszej edycji studiów podyplomowych Kadry i płace. Świadectwa ukończenia studiów podyplomowych 30 absolwentom wręczył rektor WSZiA dr Stanisław Wieczorek oraz Pani Anna Jakubowska – kierownik studiów. Tegorocznym absolwentom gratulujemy zdobycia nowych kwalifikacji i życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym!

Przeczytaj więcej »
 

Podatki w przedsiębiorstwie - nowy kierunek w ofercie uczelni

Zapraszamy do zapoznania się z nowym kierunkiem studiów podyplo­mowych w ofercie uczelni: Podatki w przedsiębiorstwie. Studia dedykowane są m.in. dla pracowników działów podatkowych, księgo­wych i finanso­wych podmiotów gospodar­czych, pracowników biur rachunkowych, managerów, oraz osób zarządza­jących przedsię­biorstwami, jak i pracowników organów skarbowych i samorządo­wych organów podatkowych. Program studiów zawiera zagadnienia objęte egzaminem państwowym na doradcę podatkowego. Wykładowcy kierunku to kadra doświadczo­nych praktyków m.in. z takich firm jak Podatkowa Oficyna Wydawnicza, Uchman i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego, Zespół Ekspertów Finansowych i Rachunkowości ZEFiR-Hlx sp. z o.o. Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj więcej »
 

Projekt ABSOLWENT Fundacji Fuga Mundi

Projekt „Absolwent” powstał z myślą o osobach młodych, kończących studia w nadziei na płynne przejście ze ścieżki naukowej na zawodową. Skierowany jest on do studentów ostatniego roku studiów wyższych (licencjackich bądź magisterskich) oraz absolwentów do dwóch lat po ukończeniu szkoły wyższej. Dzięki udziałowi w projekcie, osoby z niepełnosprawnością będą mogły stworzyć pod okiem specjalistów indywidualny plan działania zawodowego, odbyć szkolenia specjalistyczne oraz pozyskać staż i zatrudnienie bezpośrednio po zakończeniu studiów. Dla osób spełniających kryteria przewidziane są także dodatki motywacyjne w wysokości 400zł!

Przeczytaj więcej »
 

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”

Dzisiaj w siedzibie PIE Europe Direct w Zamościu rozegrany został II (regionalny) etap XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg”. Uczestnicy odpowiadali na 100 pytań. Najlepszy wynik uzyskał Kacper Bednaruk zaś na drugiej pozycji uplasowała się Katarzyna Dudek. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Przeczytaj więcej »
 

Działalność naukowa Wydziałów WSZiA doceniona przez MNiSW

W wyniku kompleksowej oceny działalności naukowej i badawczo-rozwojo­wej wszystkich polskich jednostek naukowych i uczelni, przepro­wa­dzonej przez Komisję Ewaluacji Jednostek Naukowych, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego decyzją Nr 981/KAT/2017 z dnia 15.11.2017 r., przyznał Wydziałowi Zarządzania i Admi­ni­stra­cji kategorię naukową B, a Wydziałowi Fizjoterapii i Pedagogiki kat. C (decyzja Nr 980/KAT/2017).

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsza
publikacja książkowa

Najnowsze
Zamojskie Studia i Materiały

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Koncepcja nowej retoryki prawniczej Zamojskie Studia i Materiały
 
TELC

partner ZUS Współpraca partnerska