Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Przetargi Media o nas Kontakt

Zachęcamy do udziału w konkursie "Etyka w finansach"

Studenci, pracownicy naukowi oraz wszyscy interesujący się zagadnie­niem etyki w sektorze finansowym mogą nadsyłać swoje eseje na kolejną edycję Konkursu Etyka w finansach. W VI polskiej edycji konkursu pula nagród sięga 20 000 zł.  Konkurs jest skierowany do młodych osób, które nie przekroczyły 35 roku życia. Kandydaci powinni przedstawić niepublikowany wcześniej esej w języku polskim. Końcowy termin nadsyłania zgłoszeń to 15 marca 2018 r.

Przeczytaj więcej »
 

Magister zarabia więcej! - studia II stopnia na kierunku fizjoterapia

Zapraszamy studentów fizjoterapii do kontynuowania nauki na studiach II stopnia prowadzonych w Zamościu. Trwa rekrutacja na semestr letni roku akademickiego 2017/2018. Czas trwania studiów to jedynie 3 semestry, a planowany termin rozpoczęcia zajęć to marzec br. Uzupełnienie kwalifikacji nabiera szczególnego znaczenia w związku z ustawą o zawodzie fizjoterapeuty, która niedawno weszła w życie.

Przeczytaj więcej »
 

Zapraszamy na studia pomostowe na kierunku Pielęgniarstwo

Trwa rekrutacja na studia na kierunku pielęgniarstwo pomo­stowe na semestr letni 2017/2018.
Studia na kierunku pielęgniarstwo pomostowe dają możliwość pod­nie­sienia kwalifikacji osobom pracującym w zawodzie pielęgniarki/pielęgniarza jak i tym, które ukończyły szkoły średnie albo szkoły policealne na kierunku pielęgniarstwo ale nigdy nie podjęły pracy zawodzie.

Przeczytaj więcej »
 

Erasmus+ rekrutacja studentów i pracowników - semestr letni 2017/2018

Zapraszamy studentów i pracowników naszej uczelni zaintere­sowanych wyjazdami w ramach programu Erasmus+ do składnia aplikacji.  Studenci naszej uczelni (studia pierwszego stopnia - min. drugi rok studiów) mogą apli­kować na praktyki zagraniczne (dwu- lub trzymiesięczne) a pracownicy na wyjazdy do uczelni partnerskich.

Przeczytaj więcej »
 

Stypendia na semestr letni 2017/2018

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat procedury ubiegania się o stypendia w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018. Wnioski o przyznanie stypendium będzie można składać w Kwesturze (pokój nr 17) w terminie
od 19 lutego do 10 marca br.

Przeczytaj więcej »
 

Pierwsi absolwenci studiów podyplomowych „Kadry i płace”

13 styczna br. w siedzibie uczelni odbyło się uroczyste zakończenie pierwszej edycji studiów podyplomowych Kadry i płace. Świadectwa ukończenia studiów podyplomowych 30 absolwentom wręczył rektor WSZiA dr Stanisław Wieczorek oraz Pani Anna Jakubowska – kierownik studiów. Tegorocznym absolwentom gratulujemy zdobycia nowych kwalifikacji i życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym!

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsza
publikacja książkowa

Najnowsze
Zamojskie Studia i Materiały

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Koncepcja nowej retoryki prawniczej Zamojskie Studia i Materiały
 
TELC

partner ZUS Współpraca partnerska