Tureccy studenci w zamojskiej klinice

2013-07-04 03:01:47

Halic University w Istanbule jest uczelnią partnerską WSZiA w Zamościu, z którą od kilku lat prowadzimy intensywną współpracę miedzynarodową. Sila, Ali i Utku to kolejni studenci tej uczelni, którzy przyjechali do Zamościa na 3-miesięczne praktyki zawodowe w ramach programu LLP Erasmus. Tureccy studenci w poniedziałek rozpoczęli staż w Zamojskiej Klinice Rehabilitacji.

Natomiast w sierpniu studentki fizjoterapii Monika Jarzyńska oraz Ilona Vlasenko, stypendystki Erasmusa będą zdobywać pierwsze doświadczenia zawodowe pod okiem profesorów z Halic Univeristy.
Ponadto Mariia Demchuk, Konrad Partyka i Mateusz Pikuta, studenci ostatniego roku fizjoterapii spędzą wakacje w Abant Izzet Baysal University  w Bolu.  Studenci odbędą staż, który również jest sfinansowany z programu „Uczenie się przez całe życie”.