WSIiZ rozpoczęła zapisy na VI Zjazd Absolwentów w "Las Vegas"

2013-08-27 09:01:41

Szaleństwa Las Vegas – poker, ruletka i wiele innych atrakcji czekają uczestników VI Zajazdu Absolwentów WSIiZ, na który uczelnia serdecznie zaprasza byłych studentów. Impreza w stylu lat 20-tych odbędzie się  27 września w malowniczym kampusie WSIiZ w Kielnarowej. Już rozpoczęły się zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

- VI Zjazd przeniesie absolwentów do stylowych lat dwudziestych. W kampusie  WSIiZ w Kielnarowej, zaaranżowanym na Las Vegas, stanie namiot do gry w pokera, Black Jack’a i ruletkę. Uczestnicy będą mogli poczuć emocje towarzyszące grom z użyciem żetonów i falsyfikatów banknotów - mówi Urszula Bielańska z Klubu Absolwenta Wyższej Szkoły Informatyki i Z - Będzie też karaoke oraz inne atrakcje związane z kasynem. By w 100% oddać atmosferę lat 20-tych, prosimy absolwentów o stylizacje charakterystyczne dla tamtych czasów. Najlepszy strój zostanie nagrodzony.

Weź udział w konkursie

Ważnym punktem programu będzie rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą fotografię, tekst lub film - wspomnienie ze studiów w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Prace należy nadesłać do 15 września, korzystając z formularza imprezy.wsiz.pl/konkurs/.

Uczelnia zapewnia uczestnikom zjazdu pyszne potrawy serwowane w „Tabernie pod Sosnami”. Gwarantuje bezpłatny transport w obie strony, a także możliwość rezerwacji noclegu w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej.

Wypełnij formularz uczestnictwa

- Mamy nadzieję, że VI Zjazd Absolwentów WSIiZ będzie okazją do wspomnień, radości, a przede wszystkim powrotem do studenckich przyjaźni w wyjątkowej atmosferze Las Vegas. Szczegóły organizacyjne dostępne są w serwisie Klubu Absolwenta WSIiZ pod adresem www.absowlent.wsiz.pl – zachęca Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ.

Uczestnictwo w zjeździe należy potwierdzić, wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: imprezy.wsiz.pl/6zjazdabsolwentow. Liczba miejsc jest ograniczona.