Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

IV Europejski Dzień Języków

2013-09-10 10:30:21

Conrado Moreno jest gościem kolejnej edycji już IV Europejskiego Dnia Języków, który w tym roku odbędzie się w Galerii "Twierdza" przy ul. Przemysłowej 10, 27 września br. Do organizatorów przedsięwzięcia oprócz uczelni i galerii należą Stowarzyszenie "Projekt Europa" oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct. Do zabawy zachęcamy uczniów szkół ponadgimnazjalnych wraz z nauczycielami - lektorami języków obcych.

Głównym celem przedsięwzięcia jest propagowanie nauki języków obcych oraz poznanie innych krajów i kultur. W trakcie wydarzenia zaplanowanych jest wiele atrakcji, w tym prezentacje ciekawostek językowych połączone z muzycznymi i kulinarnymi niespodziankami. Głównym punktem programu będzie konkurs, do uczestnictwa, w którym zapraszamy zespoły uczniów, reprezentantów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa lubelskiego.

W konkursie może uczestniczyć maksymalnie 20 zespołów (po 4 uczniów ze szkoły) wraz z opiekunami (koniecznie nauczycieli języka angielskiego lub niemieckiego).

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Gwarantujemy, że żaden z uczestników Europejskiego Dnia Języków nie wyjedzie bez małego upominku.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać (nazwa i adres szkoły, nazwiska uczestników i opiekuna) w terminie do 23 września na adres Administracja Galerii, Galeria Twierdza w Zamościu, ul. Przemysłowa 10, 22-400 Zamość lub na adres e-mail: p.kalinowski@mmgm.pl, tel. 84 530 05 04 lub 781-810-045.

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska