CONRADO MORENO na EDJ

2013-09-26 02:36:40

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Języków Obcych a jutro czyli 27 września uczelnia wraz z Galerią TWIERDZA oraz Stowarzyszeniem PROJEKT EUROPA organizują Europejski Dzień Języków.

Przypominamy, że gościem czwartej edycji tego przedsięwzięcia jest Conrado Moreno. A do udziału w konkursie, ktory odbędzie się podczas imprezy zgłosiło się 20 zespołów ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego.

Głównym celem przedsięwzięcia jest propagowanie nauki języków obcych oraz poznanie innych krajów i kultur. W trakcie wydarzenia zaplanowanych jest wiele atrakcji, w tym prezentacje ciekawostek językowych połączone z muzycznymi i kulinarnymi niespodziankami. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Gwarantujemy, że żaden z uczestników Europejskiego Dnia Języków nie wyjedzie bez małego upominku.

START IMPREZY,  27 września godz. 10
GALERIA TWIERDZA