Wyniki rekrutacji na studia II stopnia - kierunek Fizjoterapia

2013-09-28 03:15:44

Szanowni Państwo!
Informujemy, że w wyniku postępowania kwalifikacyjnego z dnia 27 września 2013 r. wszystkie osoby, które złożyły dokumenty na studia II stopnia, kierunek Fizjoterapia, tryb niestacjonarny, zostały przyjęte na studia.
Zajęcia dla studentów I roku studiów II stopnia rozpoczynają się 26 października 2013 r.
(26-27 października - pierwszy zjazd).

Harmonogramy zajęć, mapki z lokalizacją poszczególnych sal wykładowych
i ćwiczeniowych oraz wszelkie informacje ważne dla studentów znajdują się na stronie internetowej uczelni www.wszia.edu.pl (informacje te dostępne są bez logowania).
Część zajęć (2 zjazdy w semestrze) będzie odbywała się w Rzeszowie
– szczegóły w harmonogramie.

Podczas pierwszego zjazdu (26.10.2013 r., godz. 9.40., s. E105 (ul. Sienkiewicza 22)) odbędzie się spotkanie organizacyjne z opiekunem roku, na którym otrzymają Państwo Regulaminy Studiów i Odpłatności oraz umowy o świadczenie usług edukacyjnych.

Informacje o numerach albumu, które będą Państwu potrzebne do zalogowania się na Portalu Informacyjno – Edukacyjnym uczelni będą Państwo mogli uzyskać w dziekanacie pod numerem telefonu 84 677 67 19 po 1 października br.

Informujemy również, że osoby zainteresowane stypendium socjalnym, specjalnym lub rektora zobowiązane są złożyć stosowne wnioski do Komisji Stypendialnej (pok. nr 1, ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość) w terminie do 13 października br.
Szczegółowe informacje na temat stypendium mogą Państwo uzyskać po numerem telefonu 84 677 67 38