Wyniki rekrutacji na studia pomostowe, kierunek Pielęgniarstwo

2013-09-30 12:56:47

Informujemy, że w wyniku postępowania kwalifikacyjnego z dnia 30 września 2013 r. wszystkie osoby, które złożyły dokumenty na studia pomostowe, kierunek Pielęgniarstwo, zostały przyjęte na studia.

W roku akademickim 2013/2014 uruchomione będą wszystkie ścieżki kształcenia (A, B, C, D).

Poniżej umieszczamy szczegółowe harmonogramy na I semestr studiów dla poszczególnych ścieżek kształcenia oraz mapka z lokalizacją sal wykładowych i ćwiczeniowych.

Podczas pierwszego zjazdu (12.10.2013 r., godz. 10.40., s. E202 /ul. Sienkiewicza 22/) odbędzie się spotkanie organizacyjne z opiekunem roku, na którym otrzymają Państwo Regulaminy Studiów oraz umowy o świadczenie usług edukacyjnych.

Informujemy również, że osoby zainteresowane stypendium socjalnym lub specjalnym zobowiązane są złożyć stosowne wnioski do Komisji Stypendialnej (pok. nr 1, ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość) w terminie do 13 października br. Szczegółowe informacje na temat stypendium mogą Państwo uzyskać po numerem telefonu 84 677 67 38.

Harmonorgamy