Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Wyniki II tury rekrutacji na studia I stopnia

2013-09-30 01:25:40

Informujemy, że w wyniku postępowania kwalifikacyjnego z dnia 30 września 2013 r. wszystkie osoby, które złożyły dokumenty na studia I stopnia w II turze rekrutacji, zostały przyjęte na studia.

Na jednych z pierwszych zajęć (dla różnych kierunków i trybów, różne terminy podane w harmonogramach) odbędzie się spotkanie organizacyjne z opiekunem roku, na którym otrzymają Państwo Regulaminy Studiów i Odpłatności oraz umowy o świadczenie usług edukacyjnych.

Informacje o numerach albumu, które będą Państwu potrzebne do zalogowania się na Portalu Informacyjno – Edukacyjnym uczelni zostaną opublikowane na stronie uczelni oraz będą mogli je Państwo uzyskać w dziekanacie pod numerem telefonu 84 677 67 19 po 1 października br.

Informujemy również, że osoby zainteresowane stypendium socjalnym lub specjalnym zobowiązane są złożyć stosowne wnioski do Komisji Stypendialnej (pok. nr 1, ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość) w terminie do 13 października br.  Szczegółowe informacje na temat stypendium mogą Państwo uzyskać po numerem telefonu 84 677 67 38.

UWAGA:
Szkice harmonogramów mogą Państwo sprawdzić w zakładce:Dla stu­den­ta » Regulaminy/Harmonogramy » Podział na grupy i harmo­nogramy zajęć, przy czym nie mają Państwo jeszcze nadanego numeru albumu, zatem nie sprawdzą Państwo jeszcze przypisanych grup.  Te informacje będą dostępne po 1 października 2013 r. Prosimy zatem monitorować aktualności na stronie uczelni.

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska