Konkurs „Olimpiada wiedzy”

2013-10-10 09:57:14

Jeśli zagadnienia dotyczące Unii Europejskiej, funduszy unijnych, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego nie są Ci obce lub po prostu chcesz otrzymać punkty do stypendium Rektora, zgłoś się do udziału w konkursie „Olimpiada wiedzy”.

Zasady konkursu są proste! Wystarczy zgłosić w terminie do 24 października dwuosobowy zespół.

Eliminacje odbędą się między 4-11 listopada. „Olimpijczycy” będą mieli do rozwiązania test z 30 pytaniami. Do dalszego etapu awansuje jedna drużyna z uczelni.

Półfinały i finał odbędą się w 22 listopada w Inkubatorze Medialno-Artystycznym na UMCS.

O co walczą studenci? Finaliści konkursu otrzymają dysk zewnętrzny oraz nagrodę finansową:

• I miejsce: 2 x 3000 zł
  • II miejsce: 2 x 1500 zł
  • III miejsce: 2 x 1000 zł
  • IV, V i VI miejsce: 2 x 500 zł,

Uczelnia reprezentowana przez zwycięski duet otrzyma 5000 zł, które będzie mogła przeznaczyć na cele dydaktyczne

Informacje o konkursie dostępne są tutaj: www.rpo.lubelskie.pl/front/page/get/705/

ZGŁOSZENIA DO KONKURSU przyjmuje:
Pani Aleksandra Kahan,
pok. 33, ul. Akademicka 4,