Odkryj Talent, który masz w sobie - czyli - Ogólnopolski Tydzień Kariery 2013

2013-10-11 02:51:55

Biuro Karier WSZiA we współpracy Wojewódzkim Urzędem Pracy w Lublinie (filia w Zamościu)  zaprasza na wydarzenia związane z Ogólnopolskim Tygodniem Kariery 2013

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczna akcja, której celem jest inspirowanie inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego (konferencje, warsztaty, konkursy, targi). Adresatami są wszystkie osoby potrzebujące profesjonalnego wsparcia w planowaniu dalszej edukacji, zawodu, pracy, kariery m.in.: uczniowie, studenci, osoby dorosłe.

Dla studentów 7 semestru budownictwa oraz fizjoterapii stacjonarnej 15 października br. odbędą się warsztaty Pt. „Szukam pracy w dużym mieście – Assesment Center w pigułce”, „Team Building – poznaj tajemnicę sukcesu” które poprowadzi p. Karolina Glińska-Ładosz z WUP Lublin. Udział w zajęciach jest obowiązkowy.

Wszystkich studentów i absolwentów zapraszamy w dniu 17 października br. w godzinach 13.00 -15.00 do Sali E-5 (ul. Akademicka 4).

Konsultanci i specjaliści z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej będą oczekiwać na każdą osobę oraz udzielać porad i informacji zainteresowanym.
Etap poszukiwania pracy lub stażu po zakończeniu studiów będzie łatwiejszy, gdy poznamy instytucje rynku pracy, ich zadania i możliwości wsparcia absolwenta.