Olimpiada Wiedzy - półfinaliści są już znani!

2013-11-07 02:08:55

W dniu dzisiejszym czyli 7 listopada odbył się pierwszy etap konkursu „Olimpiada Wiedzy”, którego organizatorem jest Urząd Marszał­kowski Województwa Lubelskiego.

Do eliminacji przystąpiło 13 dwuosobowych drużyn, które miały za za­danie rozwiązać test z 30 pytaniami dotyczącymi Unii Europejskiej i funduszy europejskich, zwłaszcza Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego. Najlepszymi okazały się studentki III roku administracji - Solomiia Palyga i Lilya Samchuk.

Półfinalistki walczyć będą o miejsce w wielkim finale, który odbędzie się 22 listopada w Inkubatorze Medialno – Artystycznym UMCS w Lublinie.