Warsztaty z Aniołem

2013-11-08 03:25:44

Zamknij oczy i pomyśl Anioł - co widzisz? Idealną postać z białymi skrzydłami a może twarz zwykłego - niezwykłego przyjaciela, który Cię pocieszał, gdy byłeś w tarapatach.

Niezwykłe warsztaty prowadzone przez nietuzinkowe malarki - Wiolettę Lewandowską i Dorotę Bronikowską są propozycją na spędzenie kilku chwil na przygotowywaniu aniołów tych swoich, własnych, niezapomnianych w różnych technikach artystycznych.

Idea warsztatów: spotkania mają na celu przybliżyć techniki plastyczne: malarskie, graficzne, modelowanie z masy. Bezpośredni akt kreacji da możliwość odkrycia własnych możliwości twórczych  Jest to sposób na kreatywne spędzenie czasu i wykonanie prezentu lub kartki świątecznej. Dodatkowym atutem jest kontakt z artystami i wspólna wystawa.

Wernisaż prac odbędzie się 6 grudnia o godzinie 17.00, któremu towarzyszyć będzie muzyka ..:) zapewne anielska.

Pierwsze spotkanie już 12 listopada o godz. 15.00 w Collegium Novum przy Sienkiewicza 22a.  Pozostałe terminy to 15, 18 i 22 listopada.

Koszt warsztatów - 15 zł/za spotkanie

Warsztaty mają całkowicie charakter otwarty dla studentów, uczniów itd.

Zgłoszenia drogą mailową : wiolkalewandowska@o2.pl

lub telefonicznie 84 677 67 16.