I TY możesz zostać św. Mikołajem!

2013-11-25 01:23:37

Rada Samorządu Studentów WSZiA zachęca wszystkich studentów do przyłączenia się do zbiórki wyrobów cukierniczych dla dzieci z rodzin zastępczych oraz dla rodzin z problemami wychowawczymi z terenu miasta Zamość.

Zebrane dary zostaną przekazane do Organizatora Pieczy Zastępczej i Wspierania Rodziny w Zamościu, który m.in. dzięki naszej pomocy, chce zorganizować paczki mikołajkowe dla najmłodszych podopiecznych. Akcja organizowana jest na terenie uczelni. Oznaczone plakatami pudełko do zbierania darów znajduje się przy portierni w budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu przy ul. Akademickiej 4 oraz przy ul. Sienkiewicza 22a.

W imieniu obdarowanych dzieciaków dziękujemy za podzielenie się każdym łakociem.