Nowy doktor!

2013-12-04 12:51:17

Tytuł doktora nauk technicznych uzyskał Andrzej Burda, informatyk od 1999 roku zatrudniony w naszej uczelni. Rozprawę na temat ”Badania nad metodologią prognozowania stanu małych i średnich przedsiębiorstw” obronił 21 listopada br. w Akademii Górniczo – Hutniczej im. St. Staszica w Krakowie.

Promotorem pracy był prof. dr hab. inż. Zdzisław Hippe z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Recenzentami byli: prof. dr hab. inż. Edward Nawarecki z Akademii Górniczo – Hutniczej w Krakowie i dr hab. inż. Marian Wysocki z Politechniki Rzeszowskiej.

Andrzej Burda od 1 grudnia jest adiunktem w Katedrze Informatyki i Inżynierii Wiedzy. Ponadto w uczelni kieruje Pracownią Systemów Informatycznych i koordynuje działalność Akademickiego Klastra Inżynierii Wiedzy.