STUDENCKA WIGILIA

2013-12-04 03:08:03

Będzie siano pod obrusem i kolędy anielskie. Smakołyki, najsmaczniejsze na świecie, bo wykonane w domu przyprawione szczyptą radości i miłości. Na studencką wigilię zaprasza Rada Samorządu Studentów WSZiA, 13 grudnia br. do sali E02 w Collegium Novum przy Sienkiewicza 22a godz. 17.30.

Bilet wstępu to dobre słowo i piękny uśmiech na buziaku. Mile widziane potrawy, którymi chcecie się pochwalić. Jeśli ktoś piecze pierniki – niech przyniesie do wspólnego stołu. Jeśli ktoś, jak nikt inny, przyprawia „śledzika”, niech to będzie śledzik. Liczy się pomysł i wspólne spędzenie czasu. A czas to szczególny – Godzina Rektorska 17.30 – 18.30.

Wigilii towarzyszyć będzie wernisaż prac powstałych na „Warsztatach z Aniołem”, który prowadziły malarki Wioletta Lewandowska i Dorota Bronikowska (otwarcie godz. 17.00). Po raz pierwszy w naszej uczelni wystawi również swoje prace, anielskie w formie i treści, artystka z Rozdołów, Elżbieta Dudek. Dzięki temu będzie możliwość zakupu oryginalnego prezentu pod choinkę. Organizatorzy tego przedsięwzięcia zapewniają także szczególną niespodziankę muzyczną.

AKTUALIZACJA:

Uprzejmie informujemy, iż w odpowiedzi na prośbę Rady Samorządu Studentów WSZiA celem umożliwienia studentom oraz nauczycielom akademickim udziału w wigilii studenckiej, JM Rektor dr inż. Krzysztof Pancerz wprowadził <b>godziny rektorskie</b> w najbliższy piątek  tj. <b>13 grudnia 2013 r. w godz. 17.30-18.30</b>.