Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

STUDENCKA WIGILIA

2013-12-04 03:08:03

Będzie siano pod obrusem i kolędy anielskie. Smakołyki, najsmaczniejsze na świecie, bo wykonane w domu przyprawione szczyptą radości i miłości. Na studencką wigilię zaprasza Rada Samorządu Studentów WSZiA, 13 grudnia br. do sali E02 w Collegium Novum przy Sienkiewicza 22a godz. 17.30.

Bilet wstępu to dobre słowo i piękny uśmiech na buziaku. Mile widziane potrawy, którymi chcecie się pochwalić. Jeśli ktoś piecze pierniki – niech przyniesie do wspólnego stołu. Jeśli ktoś, jak nikt inny, przyprawia „śledzika”, niech to będzie śledzik. Liczy się pomysł i wspólne spędzenie czasu. A czas to szczególny – Godzina Rektorska 17.30 – 18.30.

Wigilii towarzyszyć będzie wernisaż prac powstałych na „Warsztatach z Aniołem”, który prowadziły malarki Wioletta Lewandowska i Dorota Bronikowska (otwarcie godz. 17.00). Po raz pierwszy w naszej uczelni wystawi również swoje prace, anielskie w formie i treści, artystka z Rozdołów, Elżbieta Dudek. Dzięki temu będzie możliwość zakupu oryginalnego prezentu pod choinkę. Organizatorzy tego przedsięwzięcia zapewniają także szczególną niespodziankę muzyczną.

AKTUALIZACJA:

Uprzejmie informujemy, iż w odpowiedzi na prośbę Rady Samorządu Studentów WSZiA celem umożliwienia studentom oraz nauczycielom akademickim udziału w wigilii studenckiej, JM Rektor dr inż. Krzysztof Pancerz wprowadził <b>godziny rektorskie</b> w najbliższy piątek  tj. <b>13 grudnia 2013 r. w godz. 17.30-18.30</b>.

ZAPRASZAMY

 

 

 

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska