Czy uratowałeś dzisiaj komuś życie?

2013-12-05 09:46:08

Przygotowania do wielkiego finału akcji „Dla Ciebie to pięć minut, dla kogoś to całe życie” osiągają punkt kulminacyjny.  Włączyli się w nią również Ci, którzy już podarowali cząstkę siebie ratując życie chorym na raka krwi. Data 11-12 grudnia zbliża się wielkimi krokami.

Ponad 100 uczelni wyższych z 43 miast Polski łączy siły, aby pomóc chorym na raka krwi. Ogólnopolska akcja rejestracji studentów w roku akademickim 2013/2014 odbędzie się pod hasłem „Dla Ciebie to 5 minut, dla Kogoś to całe życie”.  Serdecznie zapraszamy więc wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji i zostania potencjalnym dawcą szpiku. Akcja odbędzie 11 i 12 grudnia w godzinach 11 - 18 w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu przy ulicy Sienkiewicza 22a.