Akademia przedsiębiorczego studenta "Santander Universidades"

2013-12-17 09:50:10

Myślisz o utworzeniu własnej firmy i jesteś studentem WSZiA –
zapraszamy do Akademii  Przedsiębiorczego Studenta
„Santander  Universidades”

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji wspólnie z pozostałymi Uczelniami Konsorcjum podpisały umowę z  Fundacją Banku Zachodniego WBK S.A.
na realizację projektu:
 Akademia przedsiębiorczego studenta "Santander Universidades"

Zapraszamy do udziału w projekcie studentów myślących o utworzeniu własnej firmy, która da im zatrudnienie i pozwoli sformalizować swoje przedsiębiorcze plany. Wstępem do tych działań będzie otwarty konkurs na przygotowanie biznes planu swojego przedsięwzięcia. Dla dwóch najlepszych pomysłów na własny biznes przewidujemy nagrody pieniężne oraz profesjonalne wsparcie doradcze.

Uczestnicy otrzymają  pomoc doradczą na poszczególnych etapach tworzenia biznesu, tworzenia i uruchamiania przedsięwzięcia biznesowego: kreowania koncepcji, badania rynku, testowania modelu biznesowego, przygotowania i wdrożenia strategii marketingowej, wyboru formy prawnej, rejestracji firmy, pozyskiwaniu kapitału etc.

Wszystkich zainteresowanych
zaprosimy wkrótce na spotkanie informacyjne.

Osoby, które mają wątpliwości czy będą w stanie pomyślnie poprowadzić własną firmę zapraszamy na  warsztaty „Moja firma   - jak zostać przedsiębiorcą” które odbędą  się w styczniu i lutym 2014 r. a są organizowane wspólnie z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej,  Filia WUP w Zamościu.

Zapisy i informacje w Biurze Karier WSZiA
tel. 84 6776718, e-mail: biurokarier@wszia.edu.pl