Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Spotkania informacyjne LPI w Zamościu

2014-01-09 02:55:47

Szukasz pieniędzy na rozwój działalności gospodarczej - przyjdź i skorzystaj z informacji! Sieć Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich, Lokalny Punkt Informacyjny w Zamościu zaprasza na spotkania informacyjne.

  • 13 stycznia 2014 r. -  ,,Wsparcie ze środków unijnych na samozatrudnienie w ramach Programu Kapitał Ludzki, działanie 6.2 Promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia”

dotyczące bezzwrotnego wsparcia ze środków unijnych do kwoty 40 tys. zł  na założenie działalności gospodarczej oraz wsparcia w formie pożyczki. Obecnie realizowane projekty dotacyjne skierowane są do kobiet oraz osób po 50 roku życia , a także w postaci instrumentów zwrotnych dla wszystkich osób fizycznych.
Udział w spotkaniu zapowiedzieli przedstawiciele Fundacji Inicjatyw Lokalnych -  realizatora projektu „40 tysięcy możliwości dla 50+”.

  • 15 stycznia 2014 r. - Wsparcie ze środków unijnych w formie dotacyjnej oraz pożyczkowej na rozwój działalności oraz samoztrudnienie – aktualne konkursy i projekty ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka oraz Programu Kapitał Ludzki, działanie 6.2 Promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia”

dotyczące Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka w związku z ogłoszeniem naboru projektów oraz innych form wsparcia dla przedsiębiorców lub na samozatrudnienie dostępnych w 2014 roku ze środków unijnych.
Udział w spotkaniu zapowiedział przedstawiciel Lubelskiej Fundacji Rozwoju jako Regionalnej Instytucji Finansującej w województwie lubelskim dla PO IG.

Spotkania odbędą się w sali  nr 319 w  budynku przy ul. Partyzantów 94 (siedziba LPI ) w Zamościu, w godz. 10.00 – 12.00.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

 Ze względów organizacyjnych proszę o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 13 lub 15 stycznia do godz.9.00 pod nr tel. (84)6393134, (84) 6380267,
katarzyna.zawislak@lubelskie.pl
,
Zofia.matwij@lubelskie.pl
,
zamosc@feu.lubelskie.pl

 Serdecznie zapraszamy

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska