Pierwszy w Afryce Zachodniej specjalista w dziedzinie geologii medycznej uzyskał doktorat dzięki polsko – nigeryjskiej współpracy uniwersyteckiej

2014-01-20 02:44:40

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski, wieloletni dziekan Wydziału Fizjoterapii i Pedagogiki a obecnie pracownik Katedry Fizjoterapii w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu był egzaminatorem zewnętrznym pracy doktorskiej z zakresu geologii medycznej Pana K’tso Nghargbu z Nigerii.

K’tso Nghargbu obronił pracę 16 stycznia i jak donosi ambasada polska w Nigerii jest pierwszym specjalistą z tytułem doktora w Afryce Zachodniej.

Więcej na stronie: