Mam marzenia do spełnienia! - konkurs Santander Universidades

2014-02-12 08:33:58

Macie marzenia do spełnienia? Jeśli tak, zapraszamy do konkursu na Facebooku przygotowanego przez Santander Universidades. Do wygrania są nawet 4 tys. złotych na realizację własnego celu!

Zadanie konkursowe polega na opisaniu swojego marzenia na ten rok i uzasadnienie, w jaki sposób produkty bankowe mogą pomóc w realizacji tego celu. Każdego dnia autorzy 2 najlepszych prac zostaną nagrodzeni nagrodą dzienną o wartości 200 złotych, a autorzy 2 najlepszych prac finałowych otrzymają po 4 000 złotych każdy!
Konkurs „Mam marzenia do spełnienia” rozpoczął się 11 lutego i potrwa do 24 lutego.

Konkurs jest dostępny na: www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska

Więcej informacji na stronach Santander Universidades.