Anderson School of Management, University of California

2014-02-24 08:10:37

Bank Zachodni WBK w ramach programu Santander Universidades, do którego należy także nasza Uczelnia, zaprasza kobiety pracujące w administracji uczelni z wysokim potencjałem menedżerskim do udziału w programie W30 – Developing women leaders in university faculty and administration.

Szczegóły programu:

• Organizator wydarzenia: Anderson School of Management, University of California Los Angeles (UCLA)
  • Temat: W30 – Developing women leaders in university faculty and administration
  • Miejsce: Los Angeles, USA
  • Termin: 24-26 czerwca 2014 roku
  • Termin nadsyłania zgłoszeń: 15 marca 2014 roku
  • Grupa docelowa: pracownice administracyjne uczelni należących do globalnej sieci Santander Universidades posiadające wysoki potencjał menedżerski z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego
  • Szczegółowe informacje: http://www.anderson.ucla.edu
  • Link do złożenia aplikacji przez kandydatów:
  • Koszty: Uczelnie wysyłające pokrywają koszty transportu do/z Los Angeles. Pozostałe koszty udziału w programie pokrywa Santander Universidades.

Kandydatury zawierające: CV oraz list motywacyjny w języku angielskim prosimy przesłać (lub przynieść osobiście) do rektoratu uczelni (Akademicka 4) do dnia 28 lutego 2014 roku.

Złożenie aplikacji do udziału w programie będzie możliwe po zaakceptowaniu kandydatury przez Uczelnię, o czym zatwierdzeni kandydaci zostaną poinformowani.

Uwaga. Po otrzymaniu pozytywnej informacji zwrotnej od koordynatora kandydaci powinni samodzielnie złożyć aplikacje zgodnie z wytycznymi UCLA.

Szczegółowe informacje o programie Santander Universidades: