BYĆ DAREM DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA

2014-03-11 10:03:16

O tożsamości i posłannictwie rodziny w świetle Familiaris consortio bł. Jana Pawła II mówił ks. dr Jarosław Jęczeń podczas pierwszego wykładu XIX Międzynarodowych Dni Filmu Religijnego SACROFILM, 10 marca w Collegium Novum Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu.

- Każdy z nas musi sobie uświadomić do czego jest powołany? Być darem dla drugiego człowieka to ogromne powołanie – mówił prelegent.

Dzisiaj gościmy kolejnego wykładowcę. O godz. 14 w Collegium Novum WSZiA o rodzinie w islamie usłyszymy od Yasina Özbeka, prezesa Fundacji Dunaj Instytut Dialogu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY