CZY KAŻDY MOŻE NAPISAĆ PROJEKT I APLIKOWAĆ O FUDUSZE UNIJNE?

2014-03-18 12:49:44

Biuro Karier WSZiA zaprasza na spotkanie związane z możliwością utworzenia grupy osób (studentów i absolwentów  WSZiA), które chcą poznać zasady pisania i składania projektów finansowanych z funduszy unijnych.  Spotkanie z koordynatorem grupy odbędzie się w dniu 26 marca 2014 r. o godzinie 9.00 w Sali E-19  Collegium Maius, ul. Akademicka 4.

Wielu spośród Was może nauczyć się jak zdobyć fundusze dla swojej społeczności lokalnej, dla swojej lub zaprzyjaźnionej firmy, a z czasem, uczyć tego innych.

Pamiętaj – błędów nie popełniają tylko ci, którzy niczego nie robią!!!

Bliższe informacje w Biurze Karier WSZiA - biurokarier@wszia.edu.pl, telefon 84 6776718