Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

REKRUTACJA RUSZYŁA

2014-04-02 09:39:18

W ofercie na rok akademicki 2014/2015 uczelnia proponuje studia I stopnia na kierunkach:  informatyka inż., administracja, finanse i rachunkowość oraz fizjoterapia i pielęgniarstwo.

Kierunki bardzo konkretne, dające zawód a w zderzeniu z praktyką – świetne przygotowanie do pracy nie tylko etatowej w instytucjach czy firmach branżowych, ale dające możliwości prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Nasz absolwent pracuje – hasło reklamowe tegorocznej kampanii to nie tylko slogan, mający na celu zachęcić do studiowania w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu. Uczelnia jest w pierwszej trójce z najniższym wskaźnikiem bezrobocia absolwentów wg raportu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie (koniec maja 2012). O to, żeby nasi absolwenci byli świetnie przygotowani na rynku pracy (niezależnie od przygotowania merytorycznego) dbają Biuro Karier oraz dział współpracy z zagranicą. Te jednostki proponują studentom praktyki zawodowe, staże i praktyki zagraniczne, dodatkowe szkolenia przygotowujące do podjęcia pracy.

Więcej na temat kierunków informator.wszia.edu.pl

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska