Ania ma talent

2014-04-02 01:24:17

Anna Demczuk, uczennica I Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu zajęła 3. miejsce podczas IV Festiwalu Talentów Młodzieży i tym samym została laureatką nagrody ufundowanej przez rektora naszej uczelni dra inż. Krzysztofa Pancerza.

Festiwal już po raz czwarty był przeglądem utalentowanych piosenkarzy i tancerzy z zamojskich szkół średnich. Zorganizowany 1 kwietnia w Klubie 3 Batalionu Zmechanizowanego przez Bursę nr 1 zgromadził ponad 20 wykonawców.

Zwycięzcy IV Festiwalu Talentów Młodzieży w Zamościu:

1. Kinga Wójtowicz - I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
2. Natalia Sałek i Bartłomiej Rusztyn - I Społeczne Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
3. Zespół PDB (Przekaz Dobrej Daty) Przemysław Leśniak i Marcin Kapusta- Technikum LIDER
3. Anna Demczuk- I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i nagrodzonym.