Zaproszenie na graduację

2014-05-08 04:14:15

Szanowni Absolwenci!

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystość wręczenia dyplo­mów, która odbędzie się w obecności władz uczelni oraz zaproszonych gości w dniu 30 maja 2014 r. godz. 15.00 – absolwenci studiów I stopnia, godz. 16.00 – absolwenci studiów II stopnia w sali E02 Gmachu Collegium Novum, przy ul. Sienkiewicza 22a w Zamościu.

Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość Państwa rodziny i bliskich, którzy z pewnością uczestniczyli w Państwa życiu studenckim.

Podczas wręczenia dyplomów będą obowiązywały uroczyste stroje (togi i birety). Birety można będzie wypożyczyć (wraz z togami bezpłatnie na miejscu, na pół godziny przed uroczystością) lub zakupić na pamiątkę w cenie 25 zł. Warunkiem otrzymania dyplomu jest rozliczenie się z uczelnią do 26 maja br.

Przypominamy, że do dziekanatu należy zwrócić legitymację studencką i odebrać następujące dokumenty:

• odpisy dyplomu wraz z suplementami,
  • świadectwo dojrzałości.

Po uroczystości zapraszamy wszystkich na symboliczną lampkę szampana. BIRETY W GÓRĘ!