Studia i praktyki w Belgii, Turcji lub Portugalii

2014-05-16 01:55:02

Biuro Współpracy Międzynarodowej ogłasza nabór na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu LLP ERASMUS/ERASMUS+. Stypendystami mogą zostać studenci kierunków: finanse i rachunkowość, informatyka, budownictwo, bezpieczeństwo wewnętrzne i fizjoterapia.

27 maja 2014r. zostanie zorganizowany egzamin z języka angielskiego dla wszystkich chcących wyjechać na studia i praktyki do Belgii, Turcji lub Portugalii.

Jeśli skończyłeś I rok studiów, władasz dobrze językiem angielskim i jesteś żądny nowych wrażeń - zostań stypendystą programu ERASMUS. Wszystkich chętnych zapraszamy na test z języka angielskiego do budynku Collegium Maius (Akademicka 4) o godz. 9.00 w sali E5.

Szczegółowe informacje w Biurze Programu ERASMUS przy ul. Akademickiej 4 w pokoju nr 13.

Aleksandra Kahan
akahan@wszia.edu.pl