Magda - wicemistrzyni zapasów

2014-06-02 03:19:43

Magdalena Kowal, studentka II roku administracji zdobyła wicemistrzostwo Polski AZS w zapasach kobiet, w kategorii wagowej seniorów do 75 kilogramów. Zawody odbyły się w AWF w Warszawie 30-31 maja br.

Madzia jest zawodniczką Klubu Sportowego Agros. Trenuje od 7 lat.

- W gimnazjum siłowałam się z dziewczynami na wuefie i to mi się spodobało – Madzia podkreśla, że do sportu zachęcił ją trener Sławomir Dudek.

Studentka zajęła we wrześniu ub. roku trzecie miejsce w Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego a w październiku tego roku wybiera się na Młodzieżowe Mistrzostwa Polski. Trzymamy kciuki.