Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Modelowanie procesów biznesowych – kurs specjalistyczny

2014-06-04 10:58:37

W dniach 14-15 czerwca br. w naszej uczelni odbędą się warsztaty szkoleniowe na temat: Zasady projektowania systemów informa­tycznych w oparciu o metodykę RUP z wykorzystaniem języka UML.

Szkolenie przeprowadzi Jerzy Niepostyn, doświadczony projektant i wykonawca systemów informatycznych w różnorodnych technologiach (Oracle CASE, Java, J2EE, BPM).

Współpracował i doradzał przy takich projektach jak REGON dla Głównego Urzędu Skarbowego, IACS dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, e-Cło dla Ministerstwa Finansów, Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej dla Ministerstwa Finansów, Zintegrowana Obsługa Rachunków Bankowych dla PKO BP, audyt Kompleksowego Systemu Informatycznego dla ZUS.

Autor wielu publikacji z zakresu automatyzacji metod budowy systemów informatycznych. Prowadzi szkolenia dla uczelni (Politechnika Warszawska), administracji państwowej (Ministerstwo Finansów, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa), a także firm programistycznych (Risco Software sp. z o.o., Wola Info S.A.).

Zobacz szczegółowy program i harmonogram kursu

Do udziału zachęcamy studentów kierunku Informatyka oraz Finanse i rachunkowość. Zgłoszenia – do 11 czerwca - i wszelkie pytania należy kierować na adres: aburda@wszia.edu.pl.

Zajęcia odbędą się w laboratorium komputerowym EL07,
w Collegium Novum, przy ul. Sienkiewicza 22.
 

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska