JESZCZE JEDNA SZANSA! ZOSTAŃ STYPENDYSTĄ ERASMUSA!

2014-06-12 11:07:06

Biuro Współpracy Międzynarodowej ogłasza kolejny nabór na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu LLP ERASMUS/ERAS­MUS+. Stypendystami mogą zostać studenci kierunków: finanse i rachunkowość, informatyka, budownictwo, bezpieczeństwo wewnętrzne i fizjoterapia.

16 czerwca br. (poniedziałek)  zostanie zorganizowany egzamin z języka angielskiego dla wszystkich chcących wyjechać na studia i praktyki do Belgii, Turcji, Niemiec lub Portugalii.

Wszystkich chętnych zapraszamy na test z języka angielskiego do budynku Collegium Maius (Akademicka 4) o godz. 9.00 w sali EL25.

Szczegółowe informacje w Biurze Programu ERASMUS
przy ul. Akademickiej 4 w pokoju nr 13.

Aleksandra Kahan
akahan@wszia.edu.pl