Krasnobród – WSZiA

2014-06-30 03:10:07

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu podpisała umowę o współpracy z Urzędem Gminy w Krasnobrodzie.

26 czerwca br. podczas konferencji na temat perspektyw rozwoju funkcji turystycznych i uzdrowiskowych w Polsce Wschodniej porozumienie podpisali dr inż. Krzysztof Pancerz, rektor WSZiA i Wiesław Chmielowiec, burmistrz Krasnobrodu.
Strony zapewniały o wzajemnej pomocy w zakresie współpracy edukacyjnej. Będą realizowały wspólne projekty (także finansowane ze środków UE), konferencje, kursy, szkolenia i studia podyplomowe wspomagające rozwój regionu.