Profesor Orłowski odznaczony

2014-07-11 02:07:53

Profesor Wojciech Orłowski, wykładowca i kierownik Katedry Nauk Prawnych w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu z okazji 25 - lecia Senatu RP został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za zasługi dla transformacji i na rzecz rozwoju polskiego parlamentaryzmu.

Odznaczenia wręczał prezydent RP Bronisław Komorowski w Pałacu Prezydenckim 4 lipca, w obecności marszałka Bogdana Borusewicza, ministrów i doradców prezydenta.
Profesor Orłowski od wielu lat w pracy zawodowej i działalności społecznej zajmuje się polskim parlamentaryzmem. Był promotorem wielu prac dyplomowych dotyczących tego tematu.