LoL Turniej Otwarcia

2014-08-04 10:35:14

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji i Stowarzyszenie Wszystko Gra proponują na zakończenie wakacji (29-31 sierpnia) Turniej Otwarcia Leauge of Legends. W tej grze z gatunku MOBA (multiplayer online battle arena) w zawody stają 5 - osobowe drużyny.

League of Legends to szybka gra, która łączy w sobie elementy RTS i RPG. Dwie drużyny potężnych bohaterów walczą na różnych polach bitew i w wielu trybach. Dzięki wciąż rozszerzającej się liście bohaterów, częstym aktualizacjom i wielkim, rozwijającym się turniejom League of Legends zapewnia radość z gry graczom na różnym poziomie.

W zamyśle organizatorów Zamojska Liga LOL ma stać się regularną ligą e-sportową z rozgrywkami on-line oraz turniejami na żywo odbywającymi sie co ok. półtora miesiąca.

W dniach 29 - 31 sierpnia planowany jest pierwszy turniej rozpoczynający ligę. Kolejny podczas Zamojskich Spotkań z Fantastyką (19-21 września) organizowanych przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne "Czerwony Smok". Podczas trzydniowego wydarzenia w salach komputerowych (Collegium Novum przy ul. Sienkiewicza 22a) będą odbywać sie rozgrywki fazy pucharowej. Podczas dwóch dni 32 drużyny (min. 160 osób) będą rozgrywały mecze w systemie BO3 (best of three - gra do dwóch zwycięstw). W niedzielę odbędzie się mecz o trzecie miejsce oraz finał. Dla uczestników turnieju przewidziane są nagrody rzeczowe ufundowane m.in. przez tworców gry (Riot Games) oraz sponsorów turnieju.

Podczas rozgrywek przewidziana jest także strefa dla publiczności, z możliwością oglądania rozgrywek na żywo (w dwóch salach konferencyjnych) oraz atrakcje przygotowane we współpracy z Zamojskim Stowarzyszeniem Kulturalnym "Czerwony Smok".

Więcej szczegółów i zapisy na fb. Turniej Otwarcia Summoner's live Chellange: Zamość