XXX jubileuszowy Międzynarodowy Plener Ilustratorów

2014-08-05 12:06:30

XXX jubileuszowy Międzynarodowy Plener Ilustratorów odbędzie się w dniach 19-28 sierpnia w ośrodku wypoczynkowym "Zacisze" w Zwierzyńcu. Tematem tegorocznego pleneru będzie twórczość Williama Szekspira w 450-lecie urodzin pisarza.

W trakcie pleneru,dnia 26 sierpnia o godz.17.00 w siedzibie BWA Galerii Zamojskiej,odbędzie się otwarcie wystawy prezentującej prace powstałe podczas ubiegłorocznego pleneru poświęconego poezji Juliana Tuwima.

Uczestnikami tegorocznego pleneru są:
Adam Bańkowski (Zamość), Mikołaj Kamler (Warszawa), Serhij Mihnovski (Ukraina), Bogusław Orliński (Warszawa), Wanda Orlińska (Warszawa), Joanna Hrk (Łódź), Zuzanna Orlińska (Warszawa), Stanisław Ożóg (Rzeszów), Jozef Pilat (Słowacja), Evgien Piczykiewicz (Ukraina), Piotr Rychel (Wrocław), Magdalena Wolan (Kraków), Magdalena Wosik (Wrocław), Denisa Slavkowska (Słowacja), Dariusz Piekut (Skierbieszów).
Jerzy Tyburski-I Komisarz pleneru, Dariusz Piekut-II Komisarz pleneru.

Miejsce pleneru-Ośrodek Wypoczynkowy "Zacisze" Zwierzyniec. www.zacisze.zwierzyniec.com

Organizatorem pleneru jest BWA Galeria Zamojska. www.bwazamosc.pl