RADIATUS poszukuje studentów fizjoterapii

2014-10-13 08:24:29

Koło Naukowe Fizjoterapeutów Radiatus poszukuje ambitnych, chcących odnieść sukces studentów fizjoterapii!

Przyłączając się masz okazję: realizować własne, wybrane projekty badawcze pod okiem specjalistów, przeżyć przygodę z wolontariatem, zdobyć cenne doświadczenie życiowe, potwierdzenie swoich umiejętności oraz satysfakcję ze zrobienia czegoś wartościowego dla innych, nabyć umiejętności wystąpień publicznych i pracy w grupie, sprawdzić swoje predyspozycje, uczestniczyć w wyjazdach naukowych i konferencjach w kraju i za granicą.

Spotkanie odbędzie się 18 października godz. 10.30, sala 203.  Na spotkaniu obecny będzie opiekun koła dr n. med. Krzysztof Mataczyński.