Kurs językowy z gwarancją pracy w Wielkiej Brytanii

2014-10-21 08:07:55

Kończysz studia na kierunku fizjoterapii i zamierzasz pracować za granicą ta oferta jest dla Ciebie! Kurs prowadzą doświadczeni lektorzy języka angielskiego. W czasie 8 miesięcznego szkolenia przewidziane są próbne rozmowy kwalifikacyjne z agencją zatrudnienia w Wielkiej Brytanii. Do prowadzenia zajęć zaangażowani będą także native speakerzy.

NASZA OFERTA

• 12 zł za godzinę
  • 12 osób w grupie
  • 120 godzin intensywnego kursu językowego przygotowującego do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą w Wielkiej Brytanii.

Szkolenie zakłada także wyjazdy studyjne za granicę połączone z intensywną nauką języka angielskiego, z zajęciami z mowy ciała oraz tzw. trudnych pytań podczas rozmowy kwalifikacyjnej (za dodatkową odpłatnością).

Do uzgodnienia terminy zajęć – zarówno dla studentów z trybu stacjonarnego i niestacjonarnego!

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu

• tel. 84 677 67 22,