DWA WYMAZY i DO BAZY!

2014-11-25 01:04:20

W studentach drzemie wielka siła i chęć pomagania potrzebującym pacjentom. Właśnie dlatego rusza kolejna, czwarta edycja projektu studenckiego mającego na celu rejestrację potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych w polskich uczelniach.

Projekt DWA WYMAZY & DO BAZY! to wielkie przedsięwzięcie, które nie mogłoby się odbyć bez Studenckich Ambasadorów Fundacji DKMS Polska. Zaangażowanie młodych ludzi, podparte dobrą organizacją, komunikacją oraz logistyką, przyniosło zamierzone efekty. Do tej pory w ramach trzech edycji projektu studenckiego zarejestrowało się ponad 37 000 potencjalnych Dawców szpiku, spośród których już 27 zostało faktycznymi Dawcami!

Zapraszamy wszystkich studentów do włączenia się do walki z rakiem krwi.

Nasi ambasadorzy Fundacji DKMS Polska to studenci fizjoterapii:

Tomasz Parol i Łukasz Sadło.