Globalization TrendLab 2015

2014-12-02 12:17:36

UPENN Wharton School -  The Lauder Institute, Wharton School,
University of Pennsylvania, Philadelphia, March 17-20, 2015

Bank Zachodni WBK w ramach programu Santander Universidades, do którego należy także nasza Uczelnia, zaprasza na konferencję z zakresu ekonomii w świetle globalizacji.

Szczegóły programu:

Organizator wydarzenia: The Lauder Institute, Wharton School, University of Pennsylvania
Temat: global economy
Miejsce: The Lauder Institute 256 South 37th Street Lauder;
Fischer Hall, Philadelphia, Pennsylvania 19104, United States

Termin: 17-20 marzec 2015 r.
Termin nadsyłania zgłoszeń: 30 stycznia 2015  r.
Język konferencji: język angielski

Szczegółowe informacje: http://lauder.wharton.upenn.edu
Kimberly Norton
Program Manager for Research Projects & External Affairs
The Lauder Institute
Phone: +1 215-746-7621
Email: kanorton@wharton.upenn.edu

Link do złożenia aplikacji przez kandydatów:  http://lauder.wharton.upenn.edu/conference/registration.html

Koszty: Hotel i wybrane posiłki  będą pokrywane przez uczestników. Pozostałe informacje dotyczące zakwaterowania są dostępne na formularzu zgłoszenia na konferencję. Uczestnicy sami pokrywają koszty podróży do / z Filadelfii.

Opis programu:

Seminarium trwa 4 dni. Obejmie najważniejsze aspekty z zakresu usług infrastrukturalnych w różnych odsłonach: ekonomicznej, politycznej, gospodarczej i społecznej. Wykładowcami seminarium będzie kadra naukowa z Wharton School, University of Pennsylvania i innych uczelni.

Rejestracja:

Ilość miejsc konferencji ograniczona. Kandydaci zostaną powiadomieni o przyjęciu w późniejszym terminie. Należy pamiętać, że aplikacja na stronie do której został podany link jest skierowana do osób zainteresowanych tematyką konferencji a samo złożenie aplikacji nie jest gwarancją uczestnictwa.

Złożenie aplikacji do udziału w programie będzie możliwe po zaakceptowaniu kandydatury przez Uczelnię, o czym zatwierdzeni kandydaci zostaną poinformowani przez koordynatora. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Biurem Rektorskim uczelni.

Szczegółowe informacje o programie Santander Universidades:

www.santanderuniversidades.pl
www.santander.com/universities