Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Najlepszy nauczyciel 2014

2014-12-08 11:11:04

Najlepszymi nauczycielami w Konkursie "Kroniki Tygodnia" zostali: Jolanta Śmigoń z Przedszkola nr 5 w Zamościu, Elżbieta Nowosad ze Szkoły Podstawowej w Łaszczowie oraz Krzysztof Hadło z Zespołu Szkół Katolickich w Zamościu. Dla Pani Elżbiety Nowosad Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu ufundował kupon edukacyjny na bezpłatne studia podyplomowe w naszej uczelni.

Wśród wyróżnionych nauczycieli znalezli się również: Jolanta Kowalska ze SP nr 3 w Tomaszowie Lub., Ewa Martyniuk ze SP nr 3 w Zamościu, Iwona Derewiecka ze SP nr 3 w Zamościu, Lucyna Zabłocka ze SP nr 3 w Zamościu, Halina Bojko z ZS nr 2 w Tomaszowie Lub., Paweł Pietrowicz z III LO w Zamościu, Andrzej Mazurkiewicz z I LO w Zamościu oraz Marta Szewczuk z Technikum ZDZ w Zamościu.   

Podczas finału konkursu, który odbył się 5 grudnia w Collegium Novum WSZiA przy ul. Sienkiewicza 22a, gratulacje nagrodzonym nauczycielom składał Andrzej Wnuk, nowo wybrany Prezydent Zamościa.

Podczas spotkania władze uczelni: rektor dr inż. Krzysztof Pancerz oraz kanclerz mgr Elżbieta Antończak z okazji wyboru na stanowisko życzyli nowemu prezydentowi miasta wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów zawodowych oraz spełnienia obietnic wyborczych dla dobra mieszkańców Zamościa. 

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska