Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Zaproszenie na konferencję

2014-12-09 03:50:13

W imieniu organizatorów mamy zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji „Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki”, która odbędzie się 10 grudnia br. w Klubie Akademickim Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Wydarzenie to ma związek z uruchomieniem Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości, Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości oraz Centrum Transferu Technologii.

Celem konferencji jest zaprezentowanie dotychczasowego dorobku funduszu zalążkowego InnoFund, którym zarządza Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania oraz pokazanie możliwości, jakie fundusz oferuje studentom. Przedstawimy także przedsięwzięcia biznesowe laureatów ostatnio rozstrzygniętego konkursu na biznes plan.

Gościem specjalnym konferencji będzie Konsul Generalna USA Ellen Germain, która w sposób szczególny wspiera przedsiębiorczość innowacyjną i pragnie zacieśniać związki gospodarcze między USA i Polską.

Udział w konferencji wymaga rejestracji elektronicznej.

Program konferencji do pobrania: pobierz program

 

W przypadku braku możliwości przyjazdu, istnieje możliwość obejrzenia wydarzenia online. Dostęp do streamingu udostępniany jest po uzupełnieniu danych kontaktowych. https://ankiety.wsiz.pl/index.php/386811/lang-pl

 

wszystkie aktualnosci »

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska