Fizjoterapia II stopnia

2015-01-14 02:34:37

Już w marcu absolwenci studiów licencjackich z fizjoterapii mogą rozpocząć studia magisterskie. Pierwszy zjazd 21 marca! Są jeszcze wolne miejsca.

Dlaczego warto wybrać naszą uczelnię?

• własna Klinika Rehabilitacji – jako świetne miejsce praktyk i staży
  • najlepsza w kraju naukowa kadra specjalistów – lekarzy i fizjoterapeutów
  • osiągnięcia naukowe uczelni – Zamojskie Studia i Materiały seria Fizjoterapia (pkt 4). kategoryzacja naukowa Wydziału Fizjoterapii i Pedagogiki
  • osiągnięcia naukowe kadry akademickiej i studentów – publikacje i udział w konferencjach naukowych w Polsce i za granicą
  • największa ilość stypendystów na tym kierunku (w tym także stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego)

Studia trwają cztery semestry i kończą się obroną pracy magisterskiej. Dla absolwentów studiów I i II stopnia na tym kierunku uczelnia oferuje dodatkowe kursy i szkolenia, w tym także kursy językowe powiązane ze stażami i zatrudnieniem za granicą.

Dodatkowe informacje

Dział Promocji i Rekrutacji pok. 6 WSZiA, Collegium Maius, ul. Akademicka 4, pok. 6
tel. 84 677 67 22 (30)