Intensywny kurs języka angielskiego przygotowujący do egzaminu TELC na poziomie B2

2015-01-27 03:51:31

Serdecznie zapraszamy Państwa na intensywny kurs języka angielskiego przygotowujący do międzynarodowego egzaminu TELC na poziomie B2. Kurs przeznaczony jest również dla osób spoza WSZiA w Zamościu, specjalną ofertę przygotowaliśmy natomiast dla studentów.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu od wielu lat jest Licencjonowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TELC.

Prowadzący:

Kurs prowadzony będzie przez doświadczonych i licencjonowanych egzaminatorów egzaminów TELC

Liczba godzin:

Kurs przewiduje 30 godzin zajęć w małej grupie (około 10 osobowej). Harmonogram zajęć dostosowany będzie do Państwa potrzeb.

Przewidywany termin przeprowadzenia kursu:

16 luty 2015 r. – 30 kwiecień 2015 r.

Ceny:

TELC poziom B2:

• cena podstawowa: 450,00 PLN
  • studenci: 400,00 PLN

Ogólna charakterystyka kursu:

Kursy rozwijają znajomość wszystkich sprawności testowanych na egzaminach certyfikatowych TELC ćwicząc jednocześnie techniki egzaminacyjne i przygotowując uczestników do pomyślnego zdania egzaminu. Na zakończenie każdego kursu przeprowadzone zostaną egzaminy próbne.

Egzaminy TELC składają się z części pisemnej oraz ustnej. Część pisemna to ćwiczenia testujące rozumienie tekstu czytanego i słuchanego; cześć ustna to rozmowa w danym języku.
Certyfikat TELC uznawany jest przez administracje państwowe, firmy, instytucje publiczne i gospodarcze w krajach Unii Europejskiej, spełniają wymogi postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej przez MSWiA oraz dokumentowania znajomości języka obcego przez przewodników turystycznych i pilotów wycieczek.

Zapewniamy Państwu:

• bezpłatne sprawdzanie testów poziomujących,
  • bezpłatne sprawdzanie listów,
  • bezpłatne egzaminy próbne,
  • bezpłatny dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej.

Osoby zainteresowane udziałem w kursie na poziomie B2 prosimy o zgłoszenia do dnia 13 lutego 2015 r. pod numerem telefonu: 84 677 67 09 lub pocztą elektroniczną na adres: poczta@wszia.edu.pl