Wiosna z Fizjoterapią

2015-02-12 10:55:08

Studenckie Koło Naukowe Fizjoterapii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego już po raz dziewiąty ma zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w Ogólnopolskim Sympozjum Studenckich Kół Naukowych "Wiosna z Fizjoterapią", które odbędzie się 24 kwietnia 2015 roku.

Podczas sympozjum organizatorzy planują prace związane z tematem przewodnim:
"Aktualne kierunki rozwoju fizjoterapii i rehabilitacji". Przewidziano także sesję tematów wolnych.

Dla autorów prac, które zostaną uhonorowane dyplomami, przewidziano nagrody
oraz zapewniono opublikowanie tych doniesień w liczących się czasopismach
naukowych, które objęły patronat medialny nad "Wiosną z Fizjoterapią".

Celem sympozjum jest prezentacja dorobku naukowego młodych fizjoterapeutów, wymiana doświadczeń, integracja studenckich środowisk akademickich oraz promowanie rozwoju naukowego studentów.

Wszelkie informacje dotyczące rejestracji oraz terminarza zgłoszeń są dostępne na stronie internetowej
www.wiosna.wum.edu.pl.