Technologia ma przyszłość

2015-03-09 12:27:14

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu prowadzi nabór wśród absolwentów szkół ponadgimnazjalnych o profilu technicznym na 3-miesięczne staże zawodowe w innowacyjnych firmach niemieckich.

Projekt finansowany przez program ERASMUS+ pt. "Technologia ma przyszłość- staże dla absolwentów szkół technicznych" ma na celu stworzenie możliwości nabycia pierwszych doświadczeń zawodowych w wiodących na rynku niemieckich firmach. To również okazja do podwyższenia kompetencji językowych jak i możliwość zapoznania się ze standardami pracy w międzynarodowym środowisku.

Więcej informacji tutaj: Technologia ma przyszłość (PDF)