Dobro mierzone złotówkami

2015-03-17 09:42:15

Nasza uczelnia uczestniczy w akcji zbiórki pieniędzy – złotówki mile widziane. W najbliższy weekend 20 i 21 marca studenci – wolontariusze będą chodzić z puszkami i zbierać pieniądze na rzecz ośrodków rehabilitacyjnych.

W ubiegłym roku podczas I edycji akcji wsparciem zostały objęte: ośrodek rehabilitacyjno – wychowawczy w Białymstoku, „Dom nadziei” w Bytomiu oraz Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu. 6 organizacji, które uczestniczyły w akcji w ciągu 3 miesięcy zebrały 246 800 złotówek, które utworzyły długość 5,7 km. W tym roku organizatorzy chcą pobić rekord i pomóc kolejnym potrzebującym.  Finał 31 maja.

Wejdź na stronę www.kilometrydobra.pl i dowiedz się więcej.