Co ZUS robi z Twoimi pieniędzmi?

2015-05-18 10:27:29

Zapraszamy w dniu 23 maja 2015 r. (sobota) na wykład otwarty zatytułowany "Cała prawda o tym co ZUS robi z Twoimi pieniędzmi". Wykład, który poprowadzi Maciej Raszewski z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych – ekonomista i ekspert z zakresu ubezpieczeń społecznych, odbędzie się w ramach programu "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem", którego uczestnikiem jest nasza uczelnia.

"Cała prawda o tym co ZUS robi z Twoimi pieniędzmi"
Maciej Raszewski
Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Budynek Collegium Novum
Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu
ul. Sienkiewicza 22a
23 maja 2015 r. (sobota)
godz. 11.30, sala S105

W trakcie wykładu padną odpowiedzi na trudne pytania, m.in.:

• po co mi właściwie ZUS i ile mnie to kosztuje?
  • ile pieniędzy ma Zakład Ubezpieczeń Społecznych i co z nimi robi?
  • czy ZUS może zbankrutować?
  • dlaczego nie mamy wyboru i składki są przymusowe?
  • czy w przyszłości w ogóle dostanę emeryturę?
  • jakie działania ZUS prowadzi w Internecie?

Program "Nowoczesne Zarządzanie Biznesem", którego uczestnikiem jest Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Zamościu, powstał z inicjatywy Związku Banków Polskich oraz jego partnerów: Biura Informacji Kredytowej S.A., Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. oraz Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A.

Program zakłada bliską współpracę z uniwersytetami i szkołami wyższymi oraz działania na rzecz poszerzania wiedzy studentów, przyszłych i aktualnych przedsiębiorców odnośnie bezpieczeństwa obrotu gospodarczego, wykorzystywania informacji finansowych oraz nowoczesnych narzędzi e-gospodarki.

Serdecznie zapraszamy na wykład wszystkie zainteresowane osoby.