Uczestniczyliśmy w „VI Dniach motoryzacji” organizowanych przez zamojski „MECHANIK”

2015-05-18 02:12:55

W piątek, 15 maja br. na placu szkolnym ZSP Nr 2 w Zamościu można było zobaczyć ciekawe pokazy (m.in. akcję ratowniczą z zastoso­waniem ciężkiego sprzętu) oraz przeróżne maszyny i pojazdy (jeżdżące, pływające jak i latające). Ponadto każdy mógł spróbować swoich sił na symulatorze jazdy i w licznych konkursach. Nasza uczelnia brała czynny udział w tym wydarzeniu.

Studenci wraz z dziekanem dr Januszem Skwarkiem obsługiwali punkt informacyjny dotyczący możliwości kształcenia w WSZiA w Zamościu. Ponadto Centrum Informacji Europejskiej „Europe Direct” zaprezentowało najnowsze materiały edukacyjne związane z Unią Europejską.

Niewątpliwie atrakcją była gra „Koło fortuny”, gdzie można było wygrać sympatyczne nagrody oraz maskotka Europe Direct – „Syriusz” – wielka gąsienica rozdająca cukierki dla zainteresowanej młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.