Zaproszenie na Uroczystą Graduację absolwentów WSZiA

2015-05-26 09:32:46

Serdecznie zapraszamy tegorocznych absolwentów na uroczystość wręczenia dyplomów, która odbędzie się w obecności władz uczelni oraz zaproszonych gości w dniu 12 czerwca br. o godz. 17.00 w sali S02 Gmachu Collegium Novum, przy ul. Sienkiewicza 22a.

Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość również Państwa rodziny i bliskich, którzy z pewnością uczestniczyli w Państwa życiu studenckim.

Podczas wręczenia dyplomów będą obowiązywały uroczyste stroje (togi i birety). Birety można będzie wypożyczyć wraz z togami bezpłatnie na miejscu, lub zakupić na pamiątkę w cenie 25 zł.

Warunkiem otrzymania dyplomu jest wcześniejsze rozliczenie się z uczelnią. Przypominamy, że do dziekanatu należy zwrócić legitymację studencką i odebrać następujące dokumenty:

• odpisy dyplomu wraz z suplementami,
  • świadectwo dojrzałości.

Po uroczystości zapraszamy wszystkich na symboliczną lampkę szampana.