Zapraszamy absolwentów i studentów fizjoterapii i pielęgniarstwa na spotkanie w sprawie oferty pracy

2015-05-27 01:17:50

Biuro Karier WSZiA w Zamościu zaprasza w dniu 30 maja 2015 r. na spotkanie informacyjne z przedstawicielką firmy IPF Medical z Poznania.

Odbędzie się ono w Collegium Novum WSZiA przy ul. Sienkiewicza 22a w Zamościu w Sali S02 o godz. 9.00.

Spotkanie dotyczy możliwości podjęcia pracy przez fizjoterapeutów, pielęgniarki i opiekunów medycznych we Francji i Niemczech.

Firma obejmuje opieką kandydata do pracy już na etapie rekrutacji, zapewnia tłumaczenie dokumentów oraz bezpłatne kursy językowe online lub stacjonarne.

IPF sp. z o.o. jest agencją pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego istniejąca od 5 lat na rynku. Świadczy usługi rekrutacji i leasingu pracowniczego. Współpracuje z ponad 100 pracodawcami i proponuje szeroki wachlarz stanowisk w Niemczech i Francji a wkrótce także w Belgii, Szwajcarii i Luksemburgu.

Więcej informacji na stronie firmy www.medical.ipf.jobs